Tech-Bud Sp. z o.o., ul. Ozorkowska 25 A, 95-010 Stryków

O Nas

Od 1999

Tech-Bud Sp. z o.o.

Firma Tech-Bud Sp. z o.o. z siedzibą w Strykowie działa od 1999 r i jest przedsiębiorstwem budowlanym specjalizującym się w pracach konstrukcyjnych z dziedziny inżynierii lądowej (stany surowe, prace ogólnobudowlane, prace murarskie). Jej głównym zadaniem jest wznoszenie nowych obiektów budowlanych.

Odpowiadając na oczekiwania klientów, wykonujemy pełny zakres robót od przejęcia terenu do przekazania obiektu pod klucz. Działamy również jako inwestor zastępczy, generalny wykonawca lub pełnimy nadzór inwestorski.
W swoim dorobku posiadamy wiele uznanych realizacji, takich jak: centra handlowe, zakłady produkcyjne, stacje obsługi, biurowe, obiekty logistyczne, osiedla mieszkaniowe, rezydencje turystyczne, centra rozrywki. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, a także w południowo-wschodniej Francji.

W ramach swojego potencjału posiadamy specjalistyczny sprzęt budowlany m.in. w żurawie wieżowe, ciężki sprzęt budowlany oraz zaplecze warsztatowe

Profesjonalizm i doświadczenie załogi, kierowanej przez założycieli firmy, Hugues Estienne i Xavier Charles, pozwala nam starannie i terminowo realizować projekty przy jednoczesnym poszanowaniu zasad bezpieczeństwa pracy i jakości wykonywanych zleceń.

Tech-Bud
crossmenu